Історія Audi

Audi – німецька компанія, яка випускає легкові автомобілі. В 1899 Август Хорьх заснував компанію «Horch» у місті Мангейм. Через 4 роки компанія перемістилася у Цвіккау. У 1909 році Август створив 6-циліндровий мотор, та на жаль, він виявився невдалим. Саме через цю невдачу, Хорьха змусили покинути компанію. Але він не здався, і заснував нову компанію, яка також отримала назву «Хорьх». Та працівники старої компанії, дізнавшись по це, вирішили звернутися до суду і компанія була змушена змінити свою назву. Так в 1909 році була заснована легендарна «Audi».

Перший автомобіль від компанії став Audi type A який був випущений у 1910 році. Наступною моделлю стала Audi type B. Однак, найвідоміша з цих моделей є Audi type C. Як раз в рік випуску Audi-C (1912), вона дуже добре себе проявила на альпійських перегонах, і за це отримала назву «Підкорювач Альп».

У 1920-х роках Ауді була на межі банкрутства, і на жаль їй прийшлося об’єднатися з іншою німецькою фірмою, а саме «DKW», і у 1928 новим власником фірми став Йорґен Скафте Рассумен. У 1932-ому році через економічну кризу в Німеччині, компанія створила концерн «Auto Union» в який увійшли Audi, DKW, Horch та Wanderer. Чотири кільця на логотипі символізують цих чотирьох засновників. До початку другої світової Auto Union встиг випустити дві моделі, які досить добре продавалися.

В 1945 році (по закінченню другої світової), концерн Auto Union був переданий у власність держави. У 1949 році «Auto Union» був реформований завдяки отриманню потужних інвестицій від фірми «Mercedes-Benz».

І це був тільки початок…

Фотогалерея