OLD CAR LAND 2016 у Києві. Частина 1.

От ми і побували на фестивалі ретро-автомобілів Old Car Land, котрий відбувся в Києві 22-24 квітня на території музею авіації. Як на мене це був насправді масштабний фестиваль, на котрому було понад 600 експонатів, як і заявлялось. Хочеться сказати величезне дякую всім хто прийняв участь в організації, ну і звичайно самим учасникам ретро-виставки, котрі були неперевершені. Насправді було дуже багато ретро-авто, найближчим часом напишемо статті з фотозвітом про вантажні, легкові авто, транспорт та спецтехніку, військові автомобілі, мотоцикли і  т.д. Можливо навіть зробимо статті окремо про радянський, європейський та американський автопром.

Єдине хочеться відмітити, що було дуже мало польського автопрому, буквально одиниці (запам'яталась хіба що Nysa), хоча по вулицях Львова їх дуже багато їздить, зокрема не було моєї улюбленої марки Syrena. Також не довелось побачити жодної барбухайки (Чернігів, Кубань, КАвЗ), ЛуАЗа (окрім єдиного 969А). А, загалом, була чудова атмосфера, крім того всього повезло з погодою. Величезну кількість авто доводилось раніше бачити хіба в гарних глянцевих автокаталогах. Насправді були сильно вражені, дякуємо за купу неповторних емоцій. Тепер з нетерпінням чекаємо на Leopolis Grand Prix, що відбудеться у нашому рідному Львові 3-5 червня 2016 року. Щоб довго не розповідати, пропонуємо Вам переглянути декілька загальних фото з виставки.

P. S. Окрім ретро-автомобілей ми ще побували і в чудовому музеї авіації, в котрому були вперше. Треба буде якось ще окремо завітати до нього, так як акцент був явно не на їх користь :).

1

Додати новий коментар