Історія автобудинків. Початок

Житловий трейлер або дім на колесах це причіп, який у поїздці заміняє будинок. Бувають не лише причепи, а і вбудовані автодоми у автомобіль, замість задніх сидінь і багажнику.

Теперішні житлові автомобільні причепи, або трейлери, існують різноманітних виглядів та розмірів, від звичайних двоспальних трейлерів — і до великих, тривісних, шестиспальних типів.

Звичайно, придбати новий автобудинок не так просто, окрім того, що це дороге задоволення, потрібно мати достатньо місця для його зберігання та час для обслуговуваня. Але завжди є вихід і це квитки на потяг, де поїздка також може бути цікавою та комфортною.

Самий перший у світі дім на колесах був зроблений Бристольским виробником з виготовлення карет у 1880 році для Вільяма Ґордона Стейблза, популярного автора молодіжної пригодницької фантастики. Караван був довжиною 5.5 м. Ґордон дав йому назву “Wanderer” (укр. “Мандрівник”) та мандрував на ньому по британських місцинах, а потім написав книгу, де розказав про свою мандрівку 1885 року, з назвою “The Genteleman Gypsy” (укр. “Джентельмен-Циган”).

Автодім нажив популярності у Північній частині США в 1920-х. Один з самих перших саморобних автодомів в Америці був розроблений Джоном Ентоні Порцеллою, який працював перукарем, реставратором, балакійником та шахтарем, і у 1933 році подорожував північною америкою.

Додати новий коментар